21.5Inch RK3588 Stand By Me Movable Touch Screen Monitor Floor Standing Android Wireless Portable Smart TV Cho Nhà
| Kích thước: | 21,5 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Hệ thống: | Android 12 |
| ĐẬP: | 8gb |
| ROM: | 128GB |
| Kích thước: | 21,5 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Hệ thống: | Android 12 |
| ĐẬP: | 8gb |
| ROM: | 128GB |
| Kích thước: | 21 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Hệ thống: | Android 12 |
| ĐẬP: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128GB |
| Kích thước: | 24 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Hệ thống: | Android 12 |
| ĐẬP: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Kích thước: | 21,5 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Hệ thống: | Android 12 |
| ĐẬP: | 4GB |
| ROM: | 64GB |